Uzak Bağlantı Programı Teamviewer

Bilgisayarlarda kullanılan pek çok program vardır. Bu programlar farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Bazıları çevrimiçi yazılımlardır. Bu programları yazanlar genellikle bilgisayar mühendisleridir. Ayrıca yazılım uzmanları da bu tür programları yazmaktadırlar. Bu yazımızda yazılımcılar tarafından geliştirilmiş bir program olan teamviewer programından bahsedeceğiz, indirpop.com‘da teamviewer benzeri uzaktan yardım programları ile karşılaştırma yaparak hangi programın daha iyi olduğuna siz karar verebilirsiniz.

Bu program iki bilgisayar arasında dosya paylaşımı yapılmasını sağlayan bir programdır. Bu program ile uzaktaki bir bilgisayarla dosya paylaşımı yapılabilir. Programda dosyaları yüklemeye gerek kalmaz. Size verilen kullanıcı ID si ile programı herhangi bir bilgisayarda açmanız halinde veriler o bilgisayarda da görülecektir. Bu programda firewall gibi ayarların yapılmasına gerek yoktur. Programı sadece iki farklı bilgisayarın da kurması gereklidir. Daha sonra transfer işlemleri ve veri yönetimi yapılabilir.

Bu program güvenlik duvarında herhangi bir sorun çıkarmaz. Çünkü program güvenlik duvarının arkasından çalışmaktadır. Bu sayede virüs programı gibi programlar bunun çalışmasını engellemez. Bu programı internetten kolayca indirmek mümkündür. Programın deneme sürümünün olduğu gibi orijinal sürümüne de ulaşmak mümkündür. Teamviewer programı lan internet hızıyla doğrudan ilgilidir. İnternetin hızı ne kadar yüksek olursa programın veri transfer hızı da o kadar yüksek olmaktadır. Bu programın diğer bir avantajı da veri aktarımının güvenilir olmasıdır. Rc4 kodlamalarının programda uygulanması programı oldukça güvenilir bir hale getirmektedir. Bu sayede güvenlik kanalları iyi bir şekilde korunarak bilgilerin sızması engellenir.

Teamviewer indir

Bir cevap yazın