Sniper Ghost Warrior 2 İndir

Sniper Ghost Warrior 2, Crytek firmasının geliştirmiş olduğu ve 1. seride büyük beğeni toplayarak özel hayran kitlesine sahip olan keskin nişancı olma konusunda hevesli olan herkesin mutlaka denemesi gereken FPS oyunlarından biridir. Sniper: Ghost Warrior 2 Gelişmiş grafik özellikleri ve oyun akışı sayesinde kendini oldukça geliştirmiş olarak karşımıza çıkıyor, oyunu daha önce oynamayanlar mutlaka tanıtım videosunu izlemelerini tavsiye ediyoruz.

Oyunun konusu ise özel güvenlik danışmanı olan Cole Anderson’un kontrolünü ele alarak oyuna başlıyoruz. Filipinler üzerinde takım arkadaşı Diaz ile çıktığı gizli görevde bir başka takım arkadaşlarının paralı askerler tarafından kaçırıldığını öğrenen Cole Anderson bu takım arkadaşlarını kurtarmak için yeni bir operasyon başlatıyorlar. Sonunda arkadaşlarını kurtarmayı başarıyorlar fakat, takım başka bir sniper tarafından saldırıya uğruyor ve çoğu kaçırılıyor bir kısmıda öldürülüyor. Artık Anderson rehin olan takım arkadaşlarını kurtarmalı ve bu paralı askerleri durdurmalıdır.

Sniper Ghost Warrior 2 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?

Oyunun DLC’ler hariç %100’lük bölümü türkçeye çevrilmiştir, Türkçe yamadan memnun kalmazsanız kaldırarak orjinal sürümüne geri çevirebilirsiniz. Yamayı oyunun kurulu olduğu dizine kurmanız gereklidir.

Yamayı buradan indirebilirsiniz.

Oyunu indirebilmek için Steam Hesabınız Olmalı Stem hesabı nedir nasıl alınır bilmiyorsanız buradaki makalemize göz atabilirsiniz.

Sniper: Ghost Warrior 2 Trailer

Bir cevap yazın