PUBG Vikendi (Karlı Bölüm) haritası ne zaman aktif olacak?

Oyuncuların uzun zamandır beklediği PUBG’nin yeni haritası Vikendi ( Karlı Bölüm) hakkında merak ettiğiniz tüm detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. Özellikle 2018 yılı içerisinde en çok tercih edilen oyunlar listesinde kendisine ilk sırada yer alan bu oyunun yeni bölümü olan Vikendi hakkında merak edilen detaylara bir göz atalım.

Mobil için ne zaman gelecek?

PC için 19 Aralık 2018 tarihinde kullanıcıların hizmetine sunulan yeni bölüm karlı haritanın 21 Aralık gününden itibaren Mobil PUBG kullanıcılarının hizmetine sunulması da bekleniyor. Özellikle Mobil platform üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında kendisine yer bulan bu oyunun yeni bölümünde ne gibi değişiklikler bizleri bekleyecek hep birlikte göreceğiz.

Kış temalı olan harita üzerinde uzun zamandır çalışmalarını sürdüren yapımcı firmanın bütün eksiklikleri tamamladıktan sonra 21 Aralık tarihinden itibaren karşımıza sürmesine artık kesin gözüyle bakılmaktadır. Bu yüzden de bu harita üzerinde yer alan bölümü oynamak için belirttiğimiz tarihte gelen güncellemeyi yapmanız gerekmektedir.

Son gelen 2 GB’lık güncellemede kullanıcıların beklediği bu oyunun neden bu şekilde bir sonraki güncelleme bırakıldığı konusunda firmanın henüz bir açıklama yapmadığını da belirtmek istiyoruz. sizlerde eğer yeni gelecek olan karlı bölümü oynamak istiyorsanız, PUBG’nin son güncellemesi olan 0,10,0 güncellemesi App Store veya Google Play üzerinden güncelleyerek oyunu oynama şansınız yakalamış olacaksınız.