PUBG Mobile Royale 4. sezonunda neler olacak?

Son yılların en çok oynanan oyunları listesinde kendisine ilk sırada yer bulan PUBG Mobile Royale 20 Kasım’dan itibaren 4. Sezonu ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle son zamanlarda geliştirdiği özellikleri ile kullanıcıların birçoğu tarafından tercih edilen bu oyunun yeni sezonunda ne gibi yeniliklerin gelip gelmeyeceği konusunda merak edilen soruları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

İOS ve Android işletim sistemine sahip olan mobil kullanıcıların tercih ettiği PUBG Mobile Royale oyunun özellikle 4. Sezona geçiş süresi içerisinde sistem güncellemesi yaparken herhangi bir şekilde server kapatma olayına gitmeden geçiş yapacak olması kullanıcıların hoşuna gidecek durumlar arasında yer almaktadır.

Yeni eşyalar gelecek

PUBG Mobile Royale versiyonunun 4. Sezonu için uzun zamandır çalışan oyunun yapımcılarının özellikle oyun içerisinde yeni eşyaları oyunculara sunacak olması, oyun severler arasında heyecanlı bekleyişe neden olacak. Yeni bölümler üzerinde de uzun zamandır çalışmalarına devam eden yapımcıların 4. Sezonda farklı bir bölüm sunmayacağı ancak 5. Sezon için çok ciddi çalışmalar içerisinde olduğu da gelen haberler arasında yer alıyor

Yeni eşyaları kullanacak olan oyuncuların bu eşyaları aktif olarak kullanması için yeni gelecek olan güncellemeyi mobil cihazlarına indirmeleri gerekmektedir. M

Haritalarda ufak değişiklikler olacak

Güncelleme ile sadece Sanhok haritası üzerinde güncelleme yapılacak olan bu oyunun, mobil versiyonu dışında PC versiyonu içerisinde de yeni güncellemeleri oyuncularına duyurması bekleniyor.

Farklı silahlar geliyor

Oyun içerisinde hali hazırda bulunan silahların yanı sıra yeni sürümünde kullanıcılarına AR tüfeğinin yanı sıra M762 Berly tüfeğinin de yeni sezonda kullanıcıların hizmetine sunulacağı açıklandı.