Profil Fotoğrafı Saydam Türk Bayrağı Nasıl Yapılır?

Facebook profil resmi için saydam bir Türk bayrağı ekleme özelliği isteyenler için basit bir yöntem. Çoğu kişi Fransa’ya destek olmak için bu özelliği kullanarak profil resimlerine saydam bir Fransa bayrağı eklediler.

Doğal olarak Türkler de boş durmadı ve Türk bayrağımız için de aynı uygulamayı geliştirdi. Geliştirilen bu uygulama sayesinde artık biz de Facebook profil fotoğrafımıza saydam Türk bayrağı ekleme şansını elde edebiliyoruz.

  • Facebook profil fotoğrafı saydam Türk bayrağı nasıl yapılır
  • Bu sorunun cevabını arıyorsanız arama motorunuza bu adresi kopyalayıp yapıştırın
  • http://tr.pixiz.com/template/1623

Bu site sayesinde fotoğraflarınıza saydam Türk bayrağı ekleyebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken fotoğrafınızı seçmek. Gerisini bırakın sizin için Pixiz yapsın. Geriye yapılması gereken tek bir şey kalıyor o da saydam Türk bayrağı eklenmiş olan fotoğrafı bilgisayarınıza kaydetmek ve Facebook dahil istediğiniz herhangi bir sosyal medya hesabınızda kullanmak.

Ayrıca bu sitede sadece saydam Türk bayrağı değil aynı zamanda birçok takımın saydam olarak resimlerini de fotoğrafınıza ekliyorsunuz. Özellikle dünya kupası zamanlarında sosyal medyada kişilerin profil fotoğraflarında destekledikleri takımın kendi fotoğrafları üzerinde saydam bir görüntüsü vardı. Bu sayede hem hoş bir profil resmine sahip oluyorlardı hem de destekledikleri takımı herkes görmüş oluyordu. Daha birçok farklı efektlerden de yararlanma şansınız var.

Siz de Facebook’da ve diğer sosyal medya platformlarına profil fotoğrafınıza saydam Türk bayrağı yapabilir ve bu şekilde hem duyarlılığınızı gösterebilir hem de insanların dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle de bu sıralar kötü günler geçiren ülkemize olan desteğinizi göstermek için siz de profil resimlerini saydam Türk bayrağı yapın ve farklı ülkelerden farklı kişilerin dikkatini profil fotoğrafınızdaki saydam Türk bayrağıyla çekebilirsiniz.