Ogame Oyna

İnternetten online oyun oynamak son yıllarda oldukça yaygın bir hale geldi. İnternetten oyun oynamak neredeyse sınırsızdır. Bu oyunları oynamak için sahip olmanız gereken bir sistem gereksinimi yoktur. Strateji oyunu, kategorisinde sayılan Ogame oyununda kullanıcılar siteye girerek kendilerine özel bir kullanıcı adı ve şifresi alırlar. Böylece site içine rahatça giriş çıkış yapabilmek için bir yol elde etmiş olurlar.

Ogame strateji oyununda kendinize bir uzay gemisi alırsınız ve oyundaki diğer kullanıcılarla savaşırsınız. Bunun yanı sıra sitede ne kadar paranız varsa ona göre kendinize bir enerji elde edebileceğiniz solar veya nükleer sistemler alırsınız. Bu sistemler sizin için önemlidir. Çünkü bu sistemler ile kendi uzay gemileriniz için gerekli olan enerjiyi üretmeniz beklenmektedir.

Strateji oyunlarının içinde ilk sıralarda kendine yer edinmeyi başarmış olan Ogame strateji oyununda 41 tane server bulunmaktadır. Bu serverların ise 12 bin kadar kapasiteli oyuncu alma şansı vardır. Oyunda yapılan tüm filolar site veritabanında saklanmaktadır.  Böylece oyunda kayıp yaşama riski v.s. gibi durumlarla karşılaşmazsınız.

https://ogameturkiye.org/

Bir cevap yazın