Myt Material Noughat Apk İndir

MYT Material Android Telefonlar ile müzik ve Video indirme olanağı sağlayan ücretsiz bir programdır, Kurulumu ve kullanımı çok basittir. Herhangi bir siteye özgü değildir içerisinde Popüler videolar Müzikler vs gibi menüden Top listeyi takip edebilirsiniz.

Arama kutusuna istediğiniz şarkıyı yazarak arama yapınız karşınıza çıkan ekranda müzik notasına tıkladığınızda hemen hızlı bir şekilde ses dosyası inmeye başlar, Video olarak indirmek isterseniz Kamera simgesine tıklamanız yeterlidir.

Myt material android apk dosyasını indirme için sitemiz üzerinden hemen şimdi indir butonunu tıklamanız yeterli.

MYT Nougat uygulaması hoşunuza gitmez ise sitemizde yer alan YT3, Snaptube ve Tubemate uygulamalarına mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Myt Mp3 Downloader  Son sürüm olarak güncellendi hatalar şimdilik kalmadı.

“Myt Material Noughat Apk İndir” üzerine 135 yorum

  1. Gamze hanım play storeye ne gerek varki bu sayfada Şimdi indir butonu tıklayın direk telefona iner kurulumu yaparsınız. Bu tür uygulamalar telif hakkı gerekçesi ile play storede pek bulunmaz.

     1. Merhaba daha önce apk indirmediyseniz diğer yorumlara bakınız ve ayarlarınızı yapın sorun kalmaz.

  1. Uygulama sorunsuz şekilde indirilmektedir. Eğer siz Google play dışında daha önce apk indirmediyseniz şu ayarları yapınız. Telefondan Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

 1. Emeğinize sağlık teşekkür ederim üstadım programıda adminlerin yönlendirdiği şekilde indire bilirsiniz arkadaşlar virüs veya herhangi hir sorun yok ben aklımdaki korkuyu söylüyorum çekinmeyin gözünüz kapalı indirebilirsiniz

  1. ilk defa böyle bir sorunla karşılaşan biri kullanıcımız oldunuz. Ayarlarda yapmanız gerek işlem yok size tavsiyem indirdiğiniz müzikleri başka bir klasöre taşıyınız, Eğer oradada silinirse telefon ile alakalı bir problem olabilir.

  1. Şimdi indir yazan butona tıklamız yeterli. Eğer siz Google play dışında daha önce apk indirmediyseniz şu ayarları yapınız. Telefondan Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

    1. Uygulama sorunsuz inmektedir. Eğer siz Google play dışında daha önce apk indirmediyseniz şu ayarları yapınız. Telefondan Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

 2. Benim telefonum zenfone 5 uygulama açılırken iki pencere acilirmis gibi olup ikincisinde aciliyor önceki sürümlerde de böyleydi ancak daha sonra düzeliyordu telefondan mi kaynaklı yoksa uygulamadan mi

  1. Uygulamadan kaynaklı olabilir diye düşünüyorum bu aralar programda sorun var onu gidermek için uğraşıyor yapımcı firma bizim bilgimiz bu kadar. Müzik seninle, Doremi, bu 2 uygulamada myt gibi onları tavsiye edebilirim size.

  1. Myt’yi üreten firmaya bizde gerekli şikayetleri yaptık Düzeltmezlerse kendileri bilir yapacak bişey yok. Ama size sitemizde bulunan Müzik seninle ve Doremi uygulamalarını önerebilirim Myt nin eski hali gibi güzel indirme programlarıdır deneyin sonra gelin bizimle paylaşın.

     1. Bence yinede Myt daha iyi ve düzeltilmesi gerek zaten Myt yi güzel kılan da onun kullanışlı arayüzü

 3. Her gün sürekli güncelleme istiyor iki sayfa ard arda çıkıyor şarkıları siliyor mahvoldu uygulama ne zaman yeni bir güncelleme ile bu sorunları çözmeyi düşünuyorsunuz eski güzelliği kalmadi

  1. Sıla hanım myt düzelince haberiniz olur bizde bekliyoruz sizin gibi fakat mytden daha düzgün olan Müzik seninle, Doremi, Jumbo Müzik uygulamaları var sitemizde onları deneyin pişman olmazsınız.

   1. Aleykum selam neden yükleyemiyor sun? Almış olduğun hata nedir? Detaylı bilgi versen yardımcı olabilirim. Eğer siz Google play dışında daha önce apk indirmediyseniz şu ayarları yapınız. Telefondan Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

  1. Bir önceki yorumunuza cevap vermiştim tekrar söylüyorum myt google playda yoktur, bazen güncel sürüm ekleniyor ama siliniyor sonra. Eğer buradan yüklemek isterseniz. Google play dışında daha önce apk indirmediyseniz şu ayarları yapınız. Telefondan Ayarlar > Güvenlik ekranında Bilinmeyen Kaynaklar seçeneğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

    1. Program sorunsuz şekilde inmektedir. İndirilen dosyaların içine iyi bakın. Yada kullandığınız telefon sürümünü ve aldığınız hatayı detaylı olarak belirtin. Hergün binlerce kişi indiriyor sorun olsa sadece siz değil yüzlerce mesaj alırdık bu konuda.

Bir cevap yazın