Hotspot Shield Son Sürüm İndir

Her geçen gün bir internet sitesinin daha erişime kapatıldığının haberini alıyoruz. Belli, belirsiz bir sürü kurallar silsilesinden ötürü kapatılan internet sitelerine erişimimizin engellenmesinden ötürü rahat bir şekilde internette dolaşamıyor, özgürlüğün tadını çıkaramıyoruz. Bu sebeple geliştirilen, bizleri rahatça her internet sitesine bağlanmamızı sağlayabilen süper bir program olan hotspot shield kolaylıkla kurabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir program olma özelliği taşıyor.

Program, proxy sunucuları sayesinde, sahte bir ip adresiyle sizin kimliğinizi gizleyerek, yasaklanmış internet sitelerine giriş hakkı veriyor. Bu programı kurduktan sonra, ‘’connect’’ butonuna bastığınızda size sağlanan ip numarasının göründüğü bir ekrana bağlanıyorsunuz. Sayfanın üst tarafında bir reklam içeriği olsa da bu sizi rahatsız etmesin. Bu reklamı köşesinde bulunan çarpı işaretiyle rahatlıkla kapatabiliyoruz.

Hotspot shield sayesinde hiçbir engel tanımadan istediğiniz internet sitesine erişmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Bu program, internet explorer tarayıcısıyla birlikte çalıştığından sizin tercih ettiğiniz tarayıcının dışında bir tarayıcı olması size rahatsızlık verebilir. Fakat yeni sürümlerde bu ve buna benzer tercih meselesi içeren faktörler geliştirilerek, düzeltilecektir. Bu program sayesinde, bilgi güvenliğiniz de adeta bir kalkan tarafından korunuyor olacak. Hiçbir şekilde kullanıcı adınız, şifreniz, banka bilgileriniz, hesap numaralarınız başkaları tarafından kopyalanamayacak ve çalınamayacaktır. Bu şekilde de sizlere güvenliğin ortamını sunmaktadır.

Bu programı yüklerken dikkat edeceğiniz hususlardan en önemli sayılabilecek olanı, reklam içerikli ögelerin programla birlikte yüklenmemesi için, yükleme esnasında tercihi kaldırmanız gerektiğidir.

Hotspot Shield Mac, Mobil ve Windows indirme Linkleri için buraya tıklayınız

 

Bir cevap yazın