GTA 5 Tofaş Modu İndir

Tofaş’ı GTA 5’de kullanmaya ne dersiniz? Bağımsız Türk oyun geliştiricileri tarafından hazırlanan GTA 5 Tofaş modunu GTA 5’iniz üzerine mod olarak ekleyerek Tofaş’ın efsane kasa araçları olan Şahin veya Doğan ile tüm Los Santos sokaklarının altını üstüne getirebilirsiniz!

GTA 5 Tofaş modu Türk oyuncuların GTA içerisinde en çok görmeyi arzuladığı araçlardan biri. Neden mi? Çünkü o bizden biri! Her sokak ve her köşe başında gördüğümüz araçları GTA 5’e ekleyerek eğlencenin doruğuna ulaşabilir ve daha önce deneyimlemediğimiz oyun keyfini deneyimleyebiliriz.

gta-5-tofas-modu_5_1920x1080

Mod, oyuna Tofaş’ın Şahin ve Doğan kasalarını ekliyor. Tam işlevsel bir mod olması nedeniyle araçları dilerseniz oyunda yer alan marketlerden kendi zevkinize göre modifiye edebilme şansına da sahip oluyorsunuz.

Yani Tofaş modu sadece farklı bir araç üzerine yapılan giydirmeden ibaret değil. Modun grafik detayları üzerinde de oldukça uğraşılmış. Aracın yalnızca dış dinamikleri değil, aynı zamanda iç tasarımı kusursuz şekilde Tofaş’ları yansıtıyor. Deri koltuklar, Tofaş direksiyon ve kadranıyla bu mod tam olarak eksiksiz tasarlanmış bir Tofaş’ı oyuna dahil ediyor.

GTA V için tasarlanan Tofaş modu ne yazık ki resmi bir mod değil, bu nedenle yalnızca tek kişilik oyun modunda kullanmanız gerekiyor. Online oyun kipinde Tofaş modunu kullanmanız hesabınızın yasaklanma riskini doğurmaktadır.

Gta 5 Tofaş Modu İndir