En iyi Ücretsiz Shop Programları

Shop programı nedir? Shop programı bilgisayar kullanıcıları arasındaki anlamı hızlı ve kolayca fotoğraf düzenleme programı olarak adlandırılır, Tabi çoğu program resim düzenleme olanağı sağlasa’da burada istenen Saç rengi değiştirme, göz rengi değiştirme, saç modelleri deneme, makyaj yapma, cilt leke giderme gibi ana başlıklar daha çok önem taşır.

Şimdi bizde sizlere bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak en çok kulanılan Shop programlarını listeleyelim.

1: Photoscape, bu program küçük boyutlu ücretsiz ve kolay kullanıma sahip en popüler yazılımlardan biridir, yukarıda sayılan bütün özellikleri photoscape ile rahatlıkla yapabilirsiniz. + olarak gif yapma, resim üzerine yazı ve logo ekleme gibi bir çok özelliğide bulabilirsiniz.

photoscape_5

Photoscape programını indirme , kurulum ve kullanımı hakkında detaylı bilgi ve eğitim videolarını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bu program hakkında yeterli derecede kullanım bilgisine sahip olabilirsiniz.

Photoscape Kurulumu ve Kullanımı

2:Photo Makeup Editor Photo Makeup Editor programı ile fotoğraf düzeltme ve sanal makyaj yaparak Fotoğraflarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilir ve hatta stil değişikliği yapabilirsiniz. Program 10 eşsiz yüz geliştirme aracı sunmaktadır. Size dakikalar içinde üstün sonuçlar elde ederek, gerçekten çekici fotoğraflar yapma imkanı sağlar.

Photo Makeup Editor İndir

3: MakeUp Instrument: MakeUp Instrument ile fotoğraflarınız üzerinde kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Tek tıklamayla kırmızı gözlerden kurtulabilir veya dudaklarınızı başka bir rujla değiştirebilirsiniz. Cildinizde izler ve gölgeler varsa program bunları birkaç tıklamayla yok eder. Hatta dövmelerinizi silebilirsiniz.

Göz renginizi değiştirin, dişlerinizi beyazlatın, kırışıklıkları silin, renk ayarlarını değiştirerek fotoğrafı aydınlatın veya karartın. Kısacası dijital fotoğraflarınız üzerinde yapmak istediğiniz her tür değişikliği kısa sürede yaparak hayalinizdeki fotoğrafa ulaşın.


4: Portrait Professional: Portrait Professional, isminden anlaşılacağı gibi profesyonel fotoğraf düzenleme programıdır, Diğerleri ücretsiz fakat bu program demo versiyondur. İçerisinde çok gelişmiş makyaj araçları ve erkek saç modelleri, gözlük modelleri, bayan saç modelleri gibi çok yönlü bir programdır.

Portrait Profesyonel İndir

“En iyi Ücretsiz Shop Programları” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın