En İyi Mp3 İndirme Programları

İnternet üzerinden yeni ve eski bütün şarkıları ücretsiz olarak indirmek için bilgisayarınızda kullanabileceğiniz tavsiye programları sizin için inceleyeceğiz.

Mp3 indirme sorumluluğu tamamen tarafınıza ait olduğunu unutmayınız, Kolay kullanımı ve geniş arşivleri sayesinde dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından kullanılan bu yazılımlar ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

1. FrostWire

630

LimeWire’ün Amerika mahkemelerinde son bulan kısa hayatından sonra farklı format ile meydana getirilen bu yazılım, kullanıcıların istedikleri müzik, video ve dokümanları paylaşmalarına yardımcı oluyor. LimeWire kullanıcılarının alışmış olduğu tasarıma son derece benzer bir tasarım kullanan FrostWire’ın LimeWire’den artısı var eksisi yok.

FrostWire ile ayrıca dilerseniz istediğiniz bir sanatçının tüm albümünde yer alan şarkıları da kolaylıkla indirebiliyorsunuz. iTunes ile entegrasyonunun bulunması, sade bir arayüze sahip olması ve birçok kullanıcı için oldukça sevindirici destek olan Torrent desteğinin içerisinde yer alması ile FrostWire piyasada tercih edebileceğiniz kuşkusuz en kaliteli ve tamamen ücretsiz müzik indirme programlarından birisidir.

2. Super MP3 Download

4629

Super MP3 Download içerisinde bulunan yüzbinlerce şarkıdan istediğinizi dinleme veya isteğinize göre anında bilgisayarınıza indirme seçeneği sunan bir yazılım. Son derece geniş bir arşive sahip olması ve en son çıkış yapan parçaların dahi içerisinde kolaylıkla bulunabiliyor olması programın en büyük artılarının arasında yer alıyor. Fakat deneme sürümünde kullanıcılar aynı anda yalnızca tek bir şarkıyı indirebiliyor ve programın başlama aşamasında gösterilen reklamları görmek zorunda bırakılıyor.

Eğer bir MP3 programında her istediğiniz şarkıyı bulmak istiyorsanız, bazı cilvelerine de katlanırım diye düşünüyorsanız Super MP3 Download kaçırmamanız gereken yazılımlardan biri. Ek bilgi olarak Super MP3 Download’ın kurulum aşamasında size toolbar desteği sunduğunu hatırlatmak gerekiyor. Toolbar’ın kurulmasını istemiyorsanız işaretli tiki kaldırmayı unutmayın.

3. Easy MP3 Downloader

3570_re1

Easy MP3 Downloader size sunmuş olduğu arşivi ve basit dizaynı ile istediğiniz müziklere en kısa sürede ulaşma ve anında indirme imkanı sunuyor. Fonksiyon düğmelerinin yerinde olması ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde bu programı kullanmak oldukça basit bir hal alıyor.

Programı kullanmak için tek yapmanız gereken sanatçı veya şarkı adını yazmak ve hemen ardından indirme işlemini başlatmak, hepsi bu kadar. Yine de programın demo sürümünde yalnızca 5 şarkıyı tam olarak indirebildiğinizi hatırlatmak gerekiyor. Bundan sonra yapacağınız indirmelerde şarkının yalnızca yarısını indirebiliyorsunuz. Tam indirmeye devam etmek için programın lisans anahtarına sahip olmanız gerekiyor.

4. Speed MP3 Downloader

4062

Diğer birçok müzik indirme yazılımının hatlarına sahip olan Speed MP3 Downloader’ın fonksiyonu esasen oldukça basit. Tek yapmanız gereken indirmek istediğiniz şarkının veya sanatçının adını yazmak, ardından Speed MP3 Downloader sizin için en uygun şarkı sonuçlarını sıralayacak ve sizin de istediğiniz sonuçlar arasından indirme işlemini başlatmanız gerekecek. Speed MP3 Downloader ile süper hızlı müzikler indirmek bu kadar kolaydır.

5. Internet Music Downloader

4644

Listemizde yer alan yazılımlar içerisinde kesinlikle hiçbir MP3 indirme programının bundan daha kullanışlı olduğunu iddia edemeyiz. Çünkü Internet Music Downloader hem oldukça düşük bir boyuta sahip hem de ücretsiz olarak MP3 indirmek için tek yapmanız gereken istediğiniz şarkının adını girmek. Bırakın gerisini Internet Music Downloader sizin için halletsin.

Bir cevap yazın