Dropbox 3.14.5

Dropbox İnternet üzerinde veri depolamamız için bizlere ücretsiz olarak 2 GB depolama alanı sunan bir hizmettir. Kullanım alanı ve amaçları kişye göre değişmektedir örneğin Birden fazla bilgisayarınız varsa ve bu bilgisayarlarınız arası dosya senkronizasyonu (eşitlemesi) yapmak istiyorsanız bu ücretsiz ve gelişmiş araç ile artık dosya senkronizasyonu işlemi çok kolay.

Kimisi Özel paylaşımlar için dropbox alanına yükleme yaparak linkini arkadaşları ile paylaşarak dosya indirme işlemi yapar, kimisi özel resim ve belgelerini muhafaza eder. Eskisi gibi sürekli yanınızda usb bellek dolaştırma ihtiyacı kalmadı internetin olduğu her yerden dosyalarınıza ulaşmanız bu sayede çok kolay.

Dropbox bütün işletim sistemleri ve mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışabilmektedir yapmanız gereken kullanacağınız cihaz ile uyumlu versiyonu indirip kurmak.

Dropbox mobil versiyonlar için buraya tıklayınız.

Dropbox Linux Versiyonları için Buraya Tıklayınız.

Dropbox MaC Os için Buraya Tıklayınız.

Windows için Şimdi İndir kısmını kullanabilirsiniz.

Kurulum: Dropbox’ı indirip kurduktan sonra bir üyelik yaratmanız gerekiyor. Bu üyelikten sonra isterseniz program üretici adresinden senkronizasyon klasöründe tuttuğunuz dosyaları da görüntüleyebilir, paylaşabilir ve hatta silebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın