Dota 2 İndir

Dota 2 tıpkı uzunca bir süredir ülkemizde oyuncu sayısı ile dikkatini çeken Leauge of Legends tarzına sahip olan bir çevrimiçi savaş ve strateji oyunudur. Valve yapım tarafından ilk oyunu Dota şeklinde çıkan seri beklenmedik bir oyuncu popülasyonu ve popülaritesini elde ettikten sonra, Dota 2 üzerine özenle düşülmüş ve çok daha önemli detaylar hesaba katılarak geliştirilmişti.

Ücretsiz olarak sunulan Dota 2’yi oynamanız için orta seviyede bir bilgisayara sahip olmanız ve ardından oyunu indirmeniz yeterli. Dota 2 için tabi bir de ayrıca oyuncu hesabınızın olması gerekiyor. Oyun içerisinde farklı karakterler bulunuyor. Bu karakterler arasından kahraman seçiminizi yapıyor ve ardından oyuna giriş işlemini gerçekleştiriyorsunuz.

1.Seviye ile başladığınız oyunda 25. Seviyeye kadar yükseliyor ve arenada diğer oyuncular ile kıran kıran bir mücadeleye giriyorsunuz. Karşılaşmalardan edindiğiniz paralar ile kahramanınız için daha iyi zırhlar ve silahlar ediniyorsunuz.

Oyun içerisinde hakimiyet kurmanın zor olması ve düşmanlarınızın da en az sizin kadar dişli rakiplerden oluşuyor olması oyunu daha çekişmeli bir hale getiriyor. Bunun sonucunda da oyundan alınan zevk de aynı oranda artıyor. Leauge of Legends’in alternatifi olarak da deneyebileceğiniz oyun, kendine has ve benzerlerinden ayırt eden sayısız özelliği içeriyor.

Dota 2 İndirebilmek için Steam hesabınız olması gereklidir. Steam nedir nasıl hesap açılır öğrenmek isteyenler Steam Hakkında yazımızı bakabilirler.

Bir cevap yazın